شرکت توسعه راهکار نوین جویش (ترنج) کار خود را با طراحی موتور جستجوی هوشمند دیدئو از سال 1394 در شتابدهنده دانشگاه شریف آغاز کرده است. دیدئو امکان دسترسی به منابع بزرگ ویدیویی مانند یوتیوب، آپارت، تد و … را برای مخاطبان محتوای ویدئویی فراهم کرده است. در روند توسعه، با توجه به نیاز و بازخورد مخاطبان دو محصول جدید افزونه و اپلیکیشن دیدئو ارائه شده است. مجموع این قابلیت‌ها منجر به رشد چشمگیر مخاطبان دیدئو شده است، به‌طوری که شرکت از سال 97  فعالیت خود را در عرصه‌ی تبلیغات آغاز کرده است. از آنجا که اثربخشی تبلیغات یکی از اهداف کلیدی این مجموعه است، تلاش شده با هدف­گیری و نمایش تبلیغات در جایگاه­های مناسب به این مهم دست پیدا کند و نام خود را به عنوان یک رسانه در فضای دیجیتال کشور مطرح کند.

خدمات ما

اپلیکیشن دیدئو

اپلیکیشن دیدئو ویژۀ اندروید

افزونه دیدئو

برای مرورگرهای مختلف

نمایش تبلیغات شما

به همراه میلیاردها ویدئو

دیدئو تی‌وی

حامی تولیدکنندگان و ناشران ویدئو

مشاورۀ بازاریابی

تماس برای تنظیم جلسه

تیم دیدئو

فنی

تیم فنی ما همواره در تلاش است تا مطابق با آخرین پیشرفت‌های بازار محتوای ویدئویی و تبلیغات در دنیا، دیدئو را به سرویسی درخور برای مخاطبانش تبدیل کند.

مارکتینگ

تیم فروش و مارکتینگ دیدئو با تبلیغ‌دهندگان دیدئو در ارتباط هستند و با مشاوره به آن‌ها سعی در تبلیغ برندشان با کمترین هزینه تبلیغاتی دارند.

محتوا

تیم محتوای ما با انتشار انواع محتوا در سایت، اپلیکیشن، بلاگ و شبکه‌های اجتماعی دیدئو، مخاطبان‌ دیدئو را از آخرین اخبار دیدئو مطلع کرده و شنوای نظرات و پیشنهاداتشان هستند.

امور مشتریان

تیم امور مشتریان ما به منظور بررسی موفقیت کمپین‌های تعریف شده در دیدئو کمپین‌های تبلیغاتی شما را دنبال می‌کنند تا آن‌ها را با موفقیت به انجام برسانید. همچنین به طور مداوم در حال رسیدگیب به بازخوردها و پیشنهادات مخاطبان دیدئو هستند.

مشاوران متخصص

تیم فروش و مارکتینگ دیدئو با تبلیغ‌دهندگان دیدئو در ارتباط هستند و با مشاوره به آن‌ها سعی در تبلیغ برندشان با کمترین هزینه تبلیغاتی دارند.خلاقیت

تیم خلاقیت دیدئو، از ایده‌پردازی تا طراحی محتواهای خلاقانه کمپین‌های تبلیغاتی را برای انتقال هرچه بهتر پیام تبلیغ به مخاطب برعهده دارند.


مورد اعتمادشان هستیم